Kik

Het team

Op Liduina basisschool werken we met een team van 41 mensen. Dit team bestaat uit leerkrachten, intern begeleiders, een vakleerkracht gym, vakleerkrachten muziek, vakleerkracht handvaardigheid, onderwijsassistenten, conciërges en een directeur. Hieronder vindt u de gegevens van enkele teamleden.

 

Op de pagina van de groepen vindt u de gegevens van de groepsleerkrachten.

Melanie Holleman

Directie


mholleman@liduina.lucasonderwijs.nl  

Michiel Asselman

Intern begeleider

Aanwezig op: donderdag
masselman@liduina.lucasonderwijs.nl  

Mijke van der Valk

Intern begeleider groep 2 t/m 4

Aanwezig op: maandag, dinsdag en donderdag
mvdvalk@liduina.lucasonderwijs.nl  

Liselotte Schoenmakers

Intern begeleider groep 5 t/m 8 

Aanwezig op: maandag t/m vrijdag
lschoenmakers@liduina.lucasonderwijs.nl  

Ellen van der Knaap

Ondersteunend personeel


evdknaap@liduina.lucasonderwijs.nl  

Ron Wildering

Conciërge
rwildering@liduina.lucasonderwijs.nl  

Abdelhamid Ouarssasse

Conciërge


aouarssasse@liduina.lucasonderwijs.nl  

Marie-Jose Verbeek-Wassenaar

Administratie
mwassenaar@liduina.lucasonderwijs.nl  

Gigi Nesselaar

Onderwijsassistent


gnesselaar@liduina.lucasonderwijs.nl  

Ilka Cuyvers

Onderwijsassistent


icuyvers@liduina.lucasonderwijs.nl  

Tara Hendriksen

Onderwijsassistent
thendriksen@liduina.lucasonderwijs.nl  

Rochelle de Deugd

Intern begeleider groep 1

Aanwezig op: donderdag en vrijdag
rddeugd@liduina.lucasonderwijs.nl