Kik

Het team

Op Liduina basisschool werken we met een team van 27 mensen. Dit team bestaat uit leerkrachten, intern begeleiders, een vakleerkracht gym, vakleerkrachten muziek, een onderwijsassistent, de conciërge en een directeur. Hieronder vindt u de gegevens van enkele teamleden.

 

Op de pagina van de groepen vindt u de gegevens van de groepsleerkrachten.

Melanie Holleman

Directie
mholleman@liduina.lucasonderwijs.nl  

Nelleke de Mooij

Intern begeleider groep 1-4
ndmooij@liduina.lucasonderwijs.nl  

Michiel Asselman

Intern begeleider groep 5-8
masselman@liduina.lucasonderwijs.nl  

Mijke van der Valk

Intern begeleider
mvdvalk@liduina.lucasonderwijs.nl  

Liselotte Schoenmakers

Intern begeleider
lschoenmakers@liduina.lucasonderwijs.nl  

Ellen van der Knaap

Ondersteunend personeel
evdknaap@liduina.lucasonderwijs.nl  

Sylvia van den Bosch

Administratie
svdbosch@liduina.lucasonderwijs.nl  

Geert Hegge

Conciërge
ghegge@liduina.lucasonderwijs.nl  

Abdelhamid Ouarssasse

Conciërge
aouarssasse@liduina.lucasonderwijs.nl  

Marie-Jose Verbeek-Wassenaar

Onderwijsassistent
mwassenaar@liduina.lucasonderwijs.nl  

Gigi Nesselaar

Onderwijsassistent
gnesselaar@liduina.lucasonderwijs.nl  

Ilka Cuyvers

Onderwijsassistent
icuyvers@liduina.lucasonderwijs.nl  

Marjolein Bom

Directie ondersteuning
mbom@liduina.lucasonderwijs.nl